oeps, je kan niet chatten?

oeps, je kan niet chatten?

Waarschijnlijk staat je browser chatten met ons niet toe. Probeer het met een standaard browser, of schakel over naar een pc. Je kan ons ook steeds bereiken via Facebook of Instagram, of per telefoon.

VENSTER SLUITEN

close-knop
achtergrondkleur

laten we samen het taboe rond mentaal welzijn doorbreken

Young FENIX staat voor een inclusieve en divers-sensitieve samenleving waar mentaal welzijn van jongeren een centrale plaats inneemt. We willen het stigma rond mentale (on)gezondheid doorbreken. Van het pleintje tot het klaslokaal tot de woonkamer. Overal zouden jongeren zonder schaamte of angst moeten kunnen vertellen over hoe zij zich voelen. Door het onbespreekbare te normaliseren, zetten we in op preventie van allerlei welzijnsproblematieken.


rakket-stickertje

Praten helpt: Bij Young FENIX kan elke jongere terecht!

Wat hebben we allemaal in de aanbieding? Bij Young FENIX kan je terecht voor volgende zaken:

  • lowkey, gratis en anonieme coachingstrajecten met een sterke outreachende werking (telefoon- en chatpermanentie incluis)
  • een divers-sensitief vormingsaanbod voor (welzijns)professionals én jongeren
  • de Young FENIX Podcast waar jongeren met elkaar in gesprek gaan over thema's die hen bezighouden.

Nieuwsgierig naar meer? Neem contact met ons op.

achtergrondkleur

MEet the community!

Young FENIX vzw is opgericht in maart 2020 als reactie op de hulpkreten van jongeren tijdens het begin van de coronacrisis. Founding Father en bezieler Khalid El Hatri, met jarenlange expertise in de welzijnssector, zag al langere tijd dat het mentale welzijn van jongeren onder druk staat.

Young FENIX heeft als missie om jongeren die zich begeven ‘onder de radar’ preventief te ondersteunen bij hun mentaal welzijn. We geloven hierbij sterk in de kracht van een verbonden community waar verschillende achtergronden en expertises elkaar aanvullen en versterken. Dit maakt het mogelijk om een future-proof welzijnsorganisatie met sterke wortels te creëren.

team

Onze teamleden vormen de harde kern van onze organisatie en werken dagelijks hard om het welbevinden van jongeren in Antwerpen te verbeteren. Ons multidisciplinair team van beroepskrachten staat garant voor een kwaliteitsvolle ondersteuning op maat van de jongere. Samen streven wij ernaar om het mentaal welzijn van jongeren en hun context te bevorderen.

Khalid
El Hatri
Founder & Managing Director
khalid@youngfenix.be
Dee
Da Silva
Operational Coordinator
dee@youngfenix.be
Sieska
Baert
Pedagogical Coordinator
sieska@youngfenix.be
Enoch
Derby
Project Coordinator & Coach
enoch@youngfenix.be
Dr. Ama
Kissi
Klinisch Psycholoog
ama@youngfenix.be
Everd
van Soom
Klinisch Psycholoog
everd@youngfenix.be
Dominique
Mertens
Klinisch Psycholoog
dominique@youngfenix.be
Emma
Verdijck
Community Builder
emma@youngfenix.be
Muhammed
Kiliç
Mental Health Coach
muhammed@youngfenix.be
Naufal
Naufal
Visual Creator
naufal@youngfenix.be
Fran
Decuypere
Mental Health Coach
fran@youngfenix.be
Ikram
Rahou
Mental Health Coach
ikram@youngfenix.be
Tine
Heylen
Supervision & Training Coordinator
Dr. Belo
Mussche
Youth Supervisor
Hakim
El Faissouni
Youth Supervisor
Bela
Shah
Youth Supervisor

Vrijwilligers

Bij Young FENIX geloven wij in de kracht van diversiteit en complementariteit. Ons team van enthousiaste en gedreven vrijwilligers bestaat dan ook uit mensen met verschillende achtergronden en expertises, die elkaar aanvullen en versterken. We zijn ontzettend trots op onze vrijwilligers, en dankbaar voor hun inzet en passie om jongeren mee te ondersteunen bij het vinden van hun weg in het leven.

Zelf vrijwilliger worden? Klik hier.

Randy
Haers
Hakeem
Osmanu
Mohamed
Taamouti
Elsa
Curraj
Alexandra
Allaeys
Khadija
El Hlimi
Faissal
Ajakaoui
Yassir
El Ghazi

Ambassadors

Onze ambassadeurs komen regelmatig op voor onze zaak en dragen onze organisatie een warm hart toe.

Amir
Bachrouri
Jeugd
dr.
Dirk
De Wachter
Geestelijke Gezondheidszorg
Naima
Charkaoui
Mensenrechten

Raad van bestuur

Maak kennis met onze leden van de raad van bestuur.

Saana
Haddouchi
Voorzitter
Khadija
El Hlimi
Bestuurder
David
Ngala
Bestuurder
Mourad
Bouallouch
Bestuurder
Khalid
El Hatri
Gedelegeerd Bestuurder
achtergrondkleur